array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(30) "https://kallxo.com/teknologji/"
 }
}

Google Maps mbledh shumë të dhëna: A e dini se çfarë mund të çaktivizoni?

Aplikacioni i navigimit i Google është një mjet shumë i dobishëm, por gjithashtu mbledh shumë të dhëna të ndjeshme. Ne do t'ju tregojmë se si t'i mbroni ato.

Instagram arrin në 2 miliardë përdorues - kompania në fjalë i fsheh këto të dhëna

Kompania Instagram e cila është në pronësi të Mark Zuckerberg nuk i ka shpallur e ndoshta nuk do t'i shpallë zyrtarisht asnjëherë këto të dhëna, veç...

WhatsApp prezanton një ndryshim të madh: Ka të bëjë me fshehje të një informacioni

WhatsApp do të prezantojë së shpejti një veçori të re që do t'ju lejojë ta fshihni automatikisht informacionin për herën e fundit që keni vizituar një shë...

Instagram më në fund po e rikthen një opsion të lakmuar por tashmë të harruar

Pas shumë kohësh, rrjeti i njohur social Meta rikthen një pasqyrë kronologjike të postimeve. Funksioni do të jetë sërish i disponueshëm gjatë vitit të ardhshëm.

Instagram po i ndryshon rregullat për adoleshentët

Instagram ka prezantuar një sërë veçorish eksperimentale që, të paktën në teori, do ta bënin aplikacionin më të sigurt për adoleshentët. Kjo lëvizje ...

Për fundvit, Facebook dhe Instagram me opsione të reja për të kënaqë shumë përdorues

Dy rrjete sociale të njohura po prezantojnë komente të personalizuara të vitit që do të bëhen të disponueshme për të gjithë.