Postet nga: vjedhje e veturës

Policia kërkon bashkëpunim nga qytetarët për gjetjen e një të dyshuari për vjedhje të një veture "Golf VII"

Policia e Kosovës ka bërë publike një video ku shihet një person i cili dyshohet se në prill të këtij viti ka vjedhur një veturë "Golf VII".

Audia SQ7 e vjedhur në Gjilan është e Vali Corleones

Policia e Kosovës sot ka njoftuar se para disa ditëve një personi në Gjilan i është vjedhur një veturë e tipit Audi QS7 dhe i janë kërkuar 100 ...

Arrestohen dy shtetas të huaj, dyshohen për vjedhje të rëndë

Dy burra, njëri shtetas i Maqedonisë së Veriut dhe tjetri shtetas i Serbisë janë arrestuar gjatë ditës së djeshme nën dyshimin se kanë kryer vjedhje.

I dyshuari për vjedhjen e veturës së ministrit Liburn Aliu në duart e Policisë së Shqipërisë

Mbrëmë rreth orës 22:30 dyshohet se është vjedhur vetura zyrtare e ministrit të Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu.

Vidhet një "Golf 4" në Vushtrri

Policia e Kosovës ka njoftuar se është vjedhur një veturë "Golf IV" me targa vendore në rrugën “Ferit Mulaku” në Vushtrri.

Vidhet një BMW X5 në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës njofton se një burrë me nënshtetësi gjermane ka raportuar se të dyshuar të panjohur ia kanë vjedhur veturën me targa gjermane.

Vidhet një veturë në Istog, arrestohet një person

Një person është arrestuar nën dyshimin se para dy ditëve ka vjedhur një veturë në fshatin Banjë të Istogut.

Graçanicë, mërgimtarit i vidhet vetura në parking

Një mashkull shqiptar, shtetas i Gjermanisë ka raportuar në Polici se persona të panjohur i kanë vjedhur veturën nga parkingu.