Postet nga: Trepça

Sonte në KallxoPernime: Dhuna, skandalet e rrahjeve dhe korrupsioni në Trepçë

 

Incidenti në "Trepçë", 7 persona largohen përkohësisht nga puna

Ushtruesi i detyrës së kryeshefit të "Trepçës", Enis Abdurrahmani sot ka larguar nga puna shtatë punëtorë të kësaj ndërmarrjeje.

Arrestohet ish-ushtruesi i detyrës së kryeshefit të ‘Trepçës’, Rafet Ibishi

Sot, pas një incidenti brenda objektit të ndërmarrjes “Trepça” është arrestuar ish-ushtruesi i detyrës së kryeshefit, Rafet Ibishi.

Incidenti në 'Trepçë', Abdurrahmani: Policia reagoi shpejt e na shpëtoi nga eliminimi

Zëvendësministri i Ekonomisë, Mentor Arifaj, së bashku me ushtruesin e detyrës të kryeshefit të "Trepçës", Enis Abdurrahmani, në një konferencë për media kanë folur pë...

Incident në Trepçë, sulmohen u.d. kryeshefi dhe një drejtor - VIDEO

Disa persona janë parë paraditen e sotme në objektin e “Trepçës” duke hyrë në mënyrë demonstrative.

Bordi i Qeverisë Kurti emëron U.D. kryshef të “Trepçës” të ish-kandidatin e PDK-së për asamble

Një ish-kandidat për asamble komunale është zgjedhur Ushtrues Detyre i kryeshefit ekzekutiv në Ndërmarrjen Publike “Trepça”.

Shkarkohet u.d. kryeshefi i “Trepçës”, Rafet Ibishi

Pas gati gjashtë muajsh në detyrë, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës së kryeshefit ekzekutiv të “Trepçës”, Rafet Ibishi.

Hapet konkursi për kryeshef të “Trepçës”

Bordi i Përkohshëm i Ndërmarrjes Publike “Trepça” ka shpall konkurs për pozitën e kryeshefit ekzekutiv.