Postet nga: transferime

Mbi 1 mijë ankesa për policët gjatë këtij viti

1 mijë e 773 ankesa ka pranuar Inspektorati Policor i Kosovës nga janari i këtij viti deri në gjysmë të nëntorit 2021. Përveç ankesave, 30 zyrtarë policor janë arrestuar dhe 74 ...

Fellaini e pranon ofertën e skuadrës kineze Shandong Luneng

Mesfushori i Manchester Unitedit Maouane Fellaini, e ka pranuar ofertën e skuadrës nga Super Liga Kineze, Shandong Lueneng.

 Me 15 janar fillon afati kalimtar i transferimeve në Hendboll

Federata e Hendbollit të Kosovës, ka njoftuar se me 15 janar fillon mini-afati kalimtar dimëror, dhe zgjatë deri me 22 janar.

Real Madrid ofron dy lojtarë për Hazardin

Real Madrid nuk e ka ndërmend të hek dorë nga sulmuesi belg Eden Hazard.

Real Madrid dëshiron Mbappen ose Neymarin  

Real Madridi është duke kaluar në një formë të dobët në këtë sezon, pas largimit të Cristiano Ronaldos në drejtim të Juventusit në afatin kalimtar të verës ...

Liverpool e dëshiron që në janar yllin e Napolit

Ende pa filluar afati kalimtar i transferimeve, Liverpooli duket se ka targetuar lojtarin potencial për mesfushë e të cilin synon ta sjell në Janar.

Hazard flet për kalimin e mundshëm në Real Madrid

Sulmuesi belg Eden Hazard ka folur edhe njëherë për të ardhmen e tij Chelsea pas raportimeve se i njëjti mund të transferohet në Spanjë.

Barcelona interesohet për mbrojtësin e Tottenhamit

Problemet në fazën e mbrojtjes për Barcelonën në këtë sezon kanë filluar me lëndimin e Umtit, pastaj edhe të Vermalenit.