Postet nga: shkaktim i rrezikut të përgjithshëm

Një muaj paraburgim të dyshuarit për rastin e shpërthimit në tregun e kafshëve në Prizren

Gjykata e Prizrenit ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për Remzi Murtezin, njëri nga të dyshuarit në lidhje me shpërthimin në tregun e kafshë...

Vdes shtetasja e huaj e cila u lëndua në një shtëpi në Lipjan pasi shpërtheu sistemi me gaz të ngrohjes

Policia ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme një shtetase e huaj e cila ka qenë në trajtim mjekësor ka vdekur si pasojë e lëndimeve të cilat ...

Shpërthen sistemi me gaz i ngrohjes në një shtëpi në Lipjan, lëndohen burrë e grua

Dy persona, një burrë dhe një grua, kanë mbetur të lënduar si pasojë e shpërthimit të sistemit të ngrohjes me gaz në një shtëpi në Lipjan.

Kamioni këput kabllon e internetit në Prizren, lëndohet një grua

Një grua në Prizren ka raportuar në Policinë e Kosovës se duke ecur në trotuar, një kamion ka këputur një kabllo të internetit dhe nuk është ndalur.

Policia: Shpërthim para derës së oborrit në pronën e dy personave në Pejë

Policia e Kosovës ka pranuar një raportim se ka ndodhur një shpërthim para derës së oborrit në pronën e dy personave.

35-vjeçari nga Hani i Elezit gjuan me armë zjarri, identifikohet nga Policia

Një 35-vjeçar nga Hani i Elezit është identifikuar sot nga Policia e Kosovës nën dyshimin se mbrëmë kishte shtënë me armë zjarri.

Rojet e pyllit raportuan se një person tentoi t’i godas me traktor

Dy roje të pyllit në fshatin Moqare të Komunës së Kamenicës, kanë njoftuar policinë se një person ka tentuar t’i godas me traktor.

Të shtëna armësh në Prizren, policia gjeti tri gëzhoja

Dy natë më parë, në Prizren policia kishte marrë një informacion për të shtëna armësh.