Postet nga: Serie A

Roma fiton në sekondat e fundit ndaj Bolognas (VIDEO)

Roma ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme ndaj Bolognas me rezultat 2-1, në kuadër t xhiros së katërt në Serie A.

Inter tregohet i fortë për Milanin (VIDEO)

Inter e ka fituar derbin ndaj Milanit, me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A.

Formacionet zyrtare: Milan – Inter (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për “Derby della Madonnina” ndërmjet Milanit dhe Interit, ndeshje e cila do të luhet në kuadër të xhiros së katërt në Serie ...

Juventus përmbys gjithçka ndaj Hellas Veronës së Amir Rrahmanit (VIDEO)

Juventu është rikthyer te fitorja  duke fituar me rezultat 2-1, ndaj Hellas Veronas, pas barazimit në javën e kaluar 1-1 ndaj Fiorentinës.

Juventus – Hellas Verona, publikohen formacionet zyrtare (FOTO)

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus- Hellas Verona, e cila luhet në kuadër të xhiros së katërt në Serie A.

Sampdoria në krizë, tifozët kërcënojnë presidentin Ferrero

Ecuria e dobët e Sampdorias në këtë fillim sezoni me skuadrën doriane që nuk ka grumbulluar asnjë në 3 javët e para kanë bërë që tifozë...

Interi vazhdon me fitore, e mposht Udinesen (Video)

Interi ka vazhduar me lojëra të mira, kësaj radhe e ka mposhtur Udinesen me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së tretë në Serie A.

VIDEO- Super atmosferë nga tifozët e Fiorentinës në ndeshjen ndaj Juventusit

Fiorentina dhe Juventus, sot i kanë ndarë pikët, pasi kanë barazuar me rezultat 0-0, në ndeshjen e cila ishte e vlefshme për xhiron e tretë në Serie A.