EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Vera 2024 rezervon eksperiencë fantastike për abonuesit e Artmotion. Nga 14 qershori deri më 14 korrik, Kampionati Evropian EURO 2024, transmetohet ekskluzivisht në Klan Kosova dhe Artmotion.

Kombëtaret më të mira të evropiane, duke përfshirë kombëtaren shqiptare, për një muaj do të na dhurojnë emocione dhe momente të paharruara.

3 finalet e mëdha të Shqipërisë, kundër Italisë, Spanjës dhe Kroacisë mund t’i ndiqni vetëm në Artmotion.

Por kjo s’është e tëra, pasi viti 2024 do të sjellë plotë surpriza dhe evente ekskluzive në platformën më të pasur me sport në Ballkan.

Artmotion ka siguruar të drejtat e transmetimit të kampionatit italian Serie A për 5 sezonet e ardhshme, 2024-29.

Yjet e futbollit shqiptarë, Amir Rrahmani, Nedim Bajrami, Etrit Berisha, Ylber Ramadani, Ardian Ismajli, Kristjan Asllani, etj. do tu ju shoqërojnë çdo javë në shtëpitë tuaja.

Spektakli është i garantuar vetëm në tjetër nivel, Artmotion.