Postet nga: rrahje

Rrahje mes disa personave në Prishtinë (FOTO)

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur pak para mesnatës në rrugën “Fadil Ferati” në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.

Pesë persona përfshihen në mosmarrëveshje, pati edhe të shtëna me armë

Dy persona gjenden në arrati dhe po kërkohen nga policia pasi ishin përfshirë në një përleshje ku pati edhe të shtëna me armë zjarri.

Rrahje mes fëmijëve në Prizren, njëri përfundon me lëndime

Në emergjencën e Spitalit Rajonal në Prizren dje  ka kërkuar ndihmë mjekësore një fëmijë.

Podujevë, i mituri rrahet nga dy persona

Në rrugën ‘Salih Çeku’në Pudujevë pas një mosmarrëveshje mes tre personave, ka ardhur deri te një rrahje ku dy të dyshuar kanë rrahur një të mitur.

Rrahje për parking në Gjilan

Një përleshje mes dy personave ka ndodhur në Gjilan.

Rrahje e therje me thikë në Prishtinë

Një person është therur me thikë e një tjetër ka marrë lëndime trupore pas një rrahje e cila ka ndodhur dy natë më parë në rrugën “Fehmi ...

Zveçan, një grua sulmohet fizikisht nga nipi

Një grua në Zveçan ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga nipi i saj. Ankuesja ka pranuar tretman mjekësor ku sipas raportit të mjekut kujdestar ka pasur lë...

Gjakovë, e shkelin me kombi dhe e rrahin pastaj

Një qytetar në Gjakovë ka raportuar se është goditur me një automjet dhe pastaj është rrahur nga personat që kishin qenë brenda.