Postet nga: rrahje

Lëndime të rënda pas rrahjes në Kamenicë

Katër persona janë përfshire në një rrahje e cila ka ndodhur dy ditë më parë në fshatin Shipashnicë e Ulët në Komunën e Kamenicës.

Mitrovicë e Veriut, rrahje mes pesë personave

Dje në rrugën ‘Krajl Pjetri’ në Mitrovicë të Veriut është raportuar për një rrahje mes pesë personave.

Drenas, gjashtë persona rrahen në mes vete

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 17:00 ka arrestuar gjashtë persona në fshatin Zabel i Poshtëm të Drenasit, pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur ...

Rrihen mes vete punëtorët e KEK-ut, ndërhynë edhe Policia

Dy punëtorë të KEK-ut janë rrahur dje në mes vete dhe më pas janë arrestuar nga Policia e Kosovës.

Pesë të arrestuar për rrahje mes vete në Kaçanik

Pesë persona janë arrestuar nga policia në Kaçanik mbrëmë pas një rrahje që kishin mes vete.

Pamje - Ferizaj, policia rrahen me dy qytetarë

Një rrahje ka ndodhur para pak çastesh në qendër të qytetit të Ferizajt.

Prizren: Rrahje mes dy personave, njëri nga ta i mitur

Dy persona janë përfshirë në një rrahje mes vete në Prizren.

Dy persona përleshen brenda Spitalit të Prizrenit

Policia ka shoqëruar dy persona për intervistim në objektet e policisë, për shkak të një rrahje që kishte ndodhur brenda Spitalit Rajonal të Prizrenit.