Postet nga: Policia e rajonit te Ferizajt

Burri i dehur rrah gruan dhe fëmijët

Një burrë mbrëmjen e kaluar ka rrahur gruan dhe fëmijët e tij.

Arrestohen tre persona për grabitjen në filialin e 'Money Gram' në Ferizaj

27 vjeçari me inicialet A. N., 22 vjeçari R.Sh. dhe 19 vjeçari me inicialet V.L. janë arrestuar nga Policia për grabitjen e cila ka ndodhur më 28 korrik ...

Arrestohet burri si i dyshuar për rrahjen e ish- gruas

Një burrë është arrestuar nga Policia e Rajonit të Ferizajt për dhunë në familje.

Përfshihet nga zjarri kulmi i ndërtesës kolektive në Ferizaj

Një ndërtesë kolektive është përfshirë nga zjarri në Ferizaj. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Policia arreston dy të dyshuar për grabitjen e një pompe derivatesh

Dy persona janë arrestuar sot për grabitjen e një pompe derivatesh.

Prokuroria: 13 vjeçari i varur në litar nuk kishte shenja dhune

Prokuroria Themelore në Ferizaj po heton rastin 13 vjeçarit nga po i njëjti vend i cili u gjet i varur në litar gjatë ditës së djeshme.

Arrestohen dy shtetase të Shqipërisë për prostitucion në Ferizaj

Policia ka arrestuar dy gra të dyshuara, të dyja shtetase të Shqipërisë, për marrje me prostitucion në Kosovë.

Kaçanikasi kërcënohet, shkak borxhi

Një burrë është kërcënuar përmes rrjeteve sociale në Kaçanik.