Postet nga: Policia e rajonit te Ferizajt

Filmon e fotografon policinë, një person shoqërohet në polici

Një person është shoqëruar për në polici gjatë ditës së djeshme në Ferizaj.

VIDEO: Si u vetëvra polici nga Shtimja dhe si e kishte njoftuar doktoresha policinë për gjendjen e tij?

 

Digjet një shtëpi në Ferizaj nga një qiri, lëndime pësojnë dy persona

Një person është lënduar pasi shtëpia ku po banonte është përfshirë nga zjarri për shkak të një qiriri të ndezur.

Vdes një punëtor i kompanisë 'Sharrcem', bie nga 40 metra lartësi

Një punëtor i Kompanisë së çimentos “Sharrcem” në Han të Elezit ka vdekur si pasojë e rënies nga një lartësi prej 40 metrash.

Ferizaj: Zhduket një vajzë, policia po heton rastin

Një grua ka raportuar në polici mbrëmjen e kaluar se vajza e saj me probleme shëndetësore psikike është zhdukur.

Ferizaj, arrestohet i dyshuari për vjedhjen e mbi 1 mijë eurove

Një 44 vjeçar me inicialet H. H. është arrestuar nga policia për vjedhje të rëndë.

Arrestohet i dyshuari për grabitje ku u vodhën 20 mijë euro stoli

Në natën e ndrrimit të moteve,vitin e kaluar , stoli në vlerë të 20 mijë eurove ishin grabitur në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Ferizaj.

Burri i dehur rrah gruan dhe fëmijët

Një burrë mbrëmjen e kaluar ka rrahur gruan dhe fëmijët e tij.