Postet nga: Djegia e Veturës

Policia jep detaje për djegien e veturës në Prishtinë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth djegies së veturës në afërsi të Mensës së Studentëve në Prishtinë.

VIDEO - Digjet një veturë në Prishtinë

Një veturë është parë duke u djegur pak minuta më parë tek rrethi në afërsi të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.

Të arrestuarit sot në Mitrovicë të Veriut në janar i ishte djegur vetura

Një person me inicialet N.P është arrestuar gjatë ditës së sotme nën dyshimin për posedim të narkotikëve.

Digjet një veturë në Leposaviq-FOTO

Një veturë është përfshirë nga flaka sonte në mbrëmje.

Policia jep detaje për djegien e veturës në Prishtinë

Një veturë para disa minutash është kapluar nga flakët në afërsi të Mensës së Studentëve.

FOTO: Digjet një veturë në ‘Breg të Diellit’

Një veturë është djegur sonte në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

FSK kërkon nga Policia dhe KFOR-i siguri për pjesëtarët e saj

Ministria e Forcës dhe Sigurisë së Kosovës e ka dënuar aktin e djegies së veturave të disa pjesëtarëve të komunitetit serb që janë pjesë e ...

Raporton në polici djegien e veturës

Një person mbrëmë në Pejë raportoi se veturës së tij i është vënë qëllimshëm zjarri.