Postet nga: plagosje ne prishtine

Plagosja në Prishtinë, dyshohet se dhëndri plagosi mikun

Një person ka mbetur i plagosur pas një gjuajtje me armë zjarri në rrugën ‘Isa Kastrati’ në Prishtinë.

Detaje nga plagosja e mbrëmshme në Prishtinë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi afër mensës së studentëve.

Prishtinë - Plagoset nga një i panjohur me armë zjarri

Një person ka mbetur i plagosur nga disa të shtëna me armë.

Plagoset një 22 vjeçar në Tauk Bahqe, policia identifikon të dyshuarit

Një person ka marrë lëndime truporë pasi është plagosur në parkun e Tauk Bahqes.

Arrestohet vëllai dhe familjari i Enver Sekiraqës për plagosjen në Prishtinë

Dy personat e arrestuar mbrëmë për plagosjen në Prishtinë janë familjarë të të akuzuarit për nxitje në vrasjen e Triumf Rizës, Enver Sekiraqës.

Arrestohen dy persona për plagosjen e djeshme në Prishtinë

Policia ka arrestuar dy persona për rastin e plagosjes së djeshme në Prishtinë.

VIDEO – Plagoset një qytetar në rrugën Prishtinë- Mitrovicë

Policia e Kosovës konfirmoi se një person ka mbetur i plagosur sot në Prishtinë, në lagjen ‘Arbëria’ pas një incidenti të armatosur.

Të shtëna me armë në lagjen ‘Arbëria’, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një incidenti me armë zjarri që ka ndodhur rreth orës 10 në lagjen ‘Arbëria’ (ish- Dragodani) në Prishtinë.