Postet nga: Pep Guardiola

Pep Guardiola tregon se a është trajneri më i mirë në botë

Trajneri spanjoll i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka folur për cilësitë e tij në një intervistë për mediat angleze, të cilën e ka publikuar “Fotball Daily.

Sam Allardyce: Nëse Guardiola shkon në Itali do ta ndryshoj komplet stilin e lojës atje

Në orët e fundit në mediat italiane dhe angleze po flitet shumë për një kalim të Pep Guardiolës te Juventusi.

Guardiola hyn në histori të Premierligës

Pep Guardiola bëhet trajneri më i shpejtë që i fiton 100 ndeshje në Premierligë

Guardiola ankohet se nuk i shijoi arritjet te Barcelona

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka pranuar se nuk ka arritur t’i festojë fitimin e trofeve në Barcelonë.

Guardiola: Lojtarët e mi duhet të futen në frigorifer për 48 orë

Premierliga është i vetmi kampionat ku nuk ka pushim në ditët e festave të fundvitit.

Guardiola: Foden nuk shitet as për 500 milionë euro

Pep Guardiola është i vendosur që mos ta shes mesfushorin anglez Phil Foden.

Guardiola për Ligën e Kampionëve: Nëse nuk arrij ta fitoj, nuk do ta vras veten

Trajneri spanjoll, Pep Guardiola, ka folur në konferencë për media për ndeshjen Manchester City – Dinamo Zagreb, e cila zhvillohet të martën prej orës 21:00, në kuadër ...

Guardiola merr lajm të keq, i lëndohet edhe një mbrojtës tjetër (Foto)

Pep Guardiola, pasi humbi në fundjavë nga Norwichi, nuk e ka nisur mirë javën, pasi ka marrë një lajm tjetër të keq.