Postet nga: cristiano ronaldo

Ndahen Cristiano Ronaldo dhe Manchester United

Cristiano Ronaldo nuk është më pjesë e Manchester United.

Këta janë top 10-të futbollistët më të paguar në botë

Çështja se cili është futbollisti më i paguar në botë, në shumicën e rasteve bëhet temë diskutimi.

Ronaldo mund të largohet nga Manchester nëse United nuk kualifikohen në Ligën e Kampionëve

Aventura e Cristiano Ronaldos te ekipi anglez Manchester United mund të përfundojë shumë shpejtë.

Ronaldo: Dua ta përmbyllim sezonin në tri vendet e para

Ylli portugez i Manchester United, Cristiano Ronaldo, në karrierën e tij ka fituar shumë tituj në ekipet ku ai ka luajtur.

Cristiano Ronaldo mund të rikthehet përsëri në Spanjë

Cristiano Ronaldo mund të rikthehet përsëri në kampionatin spanjoll. Ronaldo duket se nuk është i kënaqur me trajnerin gjerman te Manchester United, Ralf Ragnick dhe me sekretariatin ...

Transferimi i Ronaldos në Manchester pjesë e hetimeve që po zhvillohen në Itali

Kalimi i Cristiano Ronaldos te Manchester United gjatë këtij sezoni duket së është pjesë e hetimeve që po zhvillohen në shtetin e Italisë.

Guardiola: Ronaldo do të shënojë gola deri në 75 vjeç

Pep Guardiola thotë se Cristiano Ronaldo do të vazhdojë të shënojë gola deri kur të jetë 75 vjeç, pasi trajneri i Manchester City ka reflektuar gjithashtu për yllin portugez ...

Ronaldo do të bëhet përsëri me binjakë

Futbollisti i Manchester United, Cristiano Ronaldo ka marrë një lajm shumë të mirë pas humbjes së trishtueshme kundër Liverpoolit me rezultat 5:0.