Postet nga: oferta

Nëntori sjellë magjinë në ETC

Një muaj dedikuar për ju duke ju ofruar çmime të mahnitshme.

Kompania kosovare vjen me risi, pak para vitit të ri!

Kompania ajrore GP Aviation Ltd dhe kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket po vazhdojnë të sjellin risi.

‘BauOutlet’ për herë të parë në Fushë Kosovë me oferta ekskluzive!

‘BauOutlet’ është një ngjarje e veçantë tre ditore që organizohet për herë të parë nga Bau Market. Ajo sjell një gamë të gjerë të produkteve për shtë...

Mbushe shportën, e kurse më shumë

Destinacioni i preferuar për ata që kanë nevojë për materiale ndërtimi dhe paisje shtëpiake. Edhe këtë javë si cdo muaj, Bau Market ofron zbritje të ...

Sharr Travel prezanton ofertën e korrikut për pushime në bregdetin shqiptar

Në pikun e sezonit ka ulur çmimet e udhëtimit kompania turistike “Sharr Travel". Të gjithë adhuruesit e rivierës shqiptare mund të udhëtojnë me çmime të zbritura në ...

E premtja me plot bereqet – KULMI I ZBRITJEVE në Viva Fresh!

Në prag të Festës së Kurban Bajramit, fillon kampanja “KULMI I ZBRITJEVE” në të gjitha pikat e Viva Fresh Store.

Paguaj 213 euro në muaj dhe bëje tënden makinën Dacia STEPWAY

Vëmendje të gjithë entuziastëve të makinave!

Petrol Company ofron zgjidhje inovative për zvogëlimin e kostove të derivateve

Imagjinoni sikur jeni duke vozitur rrugës dhe papritur makina juaj paralajmëron se keni pak naftë ose benzinë, dhe ju keni shumë pak para në xhep...