Postet nga: nxënësi

Mësuesi nga Skenderaj gjen te një nxënës revole

Një mësues nga Skenderaj ka gjetur një mjet të pazakontë që zotërohej nga një nxënës i tij.

'Ia ngrehi veshin nxënësit pse bëri zhurmë' – Përgjigja e mësuesit: Ia ngreha veshin pak, jo shumë

Një mësimdhënës i biologjisë në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Druar të Vushtrrisë po dyshohet se ia ka tërhequr veshin një nxënësi ...

Prindërit e 5-vjeçarit vendosin që djalin ta dërgojnë në një shkollë tjetër në Ferizaj

Fadil Idrizi, babai i 5-vjeçarit ka vendosur që fëmijën e tij ta dërgojë në një shkollë tjetër në Ferizaj, për shkak se shkolla fillore “...

Prindi dyshon se fëmija i është sulmuar fizikisht nga mësuesja në shkollë

Me të filluar ora e mësimit një nxënës i klasës së katërt dyshohet se është sulmuar fizikisht nga një mësuese në muajin dhjetor të ...

Vrasja e nxënësit në Prishtinë, Prokuroria jep detaje për rastin

Një 14 vjeçar ka vdekur si pasojë e plagëve të marra pasi u ther me thikë në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë.

Prizren, nxënësit i gjendet thika në shkollë

Policia njofton se një ankuese ka raportuar se një nxënës i shkollës ka poseduar një thikë.

Nxënësit në Malishevë i gjendet revole dhe tre fishekë

Policia e Kosovës, e ka shoqëruar në stacion policor një nxënës pasi i është gjetur një revole dhe tre fishekë.

Bie nga kati i dytë i shkollës një fëmijë në Pejë

Një nxënës ka rënë sot nga kati i dytë në një shkollë në Pejë.