Ilustrim

Nxënësit në Malishevë i gjendet revole dhe tre fishekë

Policia e Kosovës, e ka shoqëruar në stacion policor një nxënës pasi i është gjetur një revole dhe tre fishekë.

Ngjarja ka ndodhur të enjten, rreth orës 09:10 në Malishevë.

Sipas Policisë i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti po hetohet si armëmbajtje pa leje.