Postet nga: Naim Fetahu

Kandidati i PDK-së për kryetar të Podujevës jep dorëheqje nga pozitat në parti

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) për kryetar të Komunë së Podujevës, Naim Fetahu, ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat që ka mbajtur ...

Voton kandidati i PDK-së për kryetar të Podujevës

Kandidati i PDK-së për kryetar të Komunës së Podujevës, Naim Fetahu ka votuar në shkollën fillore “Esat Mekuli”, në fshatin Dobratin për zgjedhjet e kë...

Premtimet e kandidatit të PDK-së për Podujevën

Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga Partia Demokratike e Kosovës. Naim Fetahu, ka shpalosur plan-programin për qeverisje në rast se ai dhe partia ...

"Debat pernime' me 3 kandidatët për kryetar të Podujevës - LIVE

Sonte, për herë të parë në një emision televiziv, tre kandidatët për kryetar të Podujevës do të jenë përballë Jeta Xharrës, ku do të ...

PDK premton në Podujevë qeverisje pa nepotizëm

Kryetari në detyrë i PDK-së, Enver Hoxhaj, së bashku me kandidatin për kryetar të Podujevës, Naim Fetahu kanë vizituar disa biznese e qytetarë, pak ditë para zgjedhjeve në ...

Enver Hoxhaj në mbështetje të Naim Fetahut, i kërkon Podujevës të kthejnë një faqen të re me PDK-në

Ushtruesi i Detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar sot Podujevën, dhe së bashku me kandidatin për kryetar të kësaj komune nga radhët ...

Nëntë muaj pa kryetar, llapjanët presin zgjidhje për hallet nga komuna

Agim Veliu braktisi pozitën e Kryetarit  në Podujevë për të marrë drejtimin e një ministrie në ekzekutivin qendror. Që nga shkurtii i këtij viti, Komuna e Podujevë...

Podujevë, PDK akuzon Nexhmi Rudarin për abuzim me buxhetin, fton Prokurorinë për hetime

Kryetari i Degës së PDK-së në Podujevë, njëkohësisht, kandidati për kryetar të kësaj komune, Naim Fetahu, përmes një konference për media ka denoncuar ...