Postet nga: logopedi

Pse është kthyer në punë logopedi i dyshuar për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor?

Logopedi nga Gjilani, i cili ishte arrestuar si i dyshuar për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor, Iljasa Fazliu, është kthyer para më pak se një jave në ...

Kthehet në punë logopedi i dyshuar për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor

Logopedi nga Gjilani i cili ishte arrestuar si i dyshuar për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor, Iljasa Fazliu është kthyer në punë si logoped në Klinikën ...

Logopedi i dyshuar për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor ulet nga pozita e u.d. Shefit të Shërbimit të Logopedisë

 

Logopedi që dyshohet se keqtrajtoi 3 vjeçaren ende i shtruar në spital

KALLXO.com ka konfirmuar se ditën e diel, logopedi i cili dyshohet se ka keqtrajtuar 3 vjeçaren gjatë trajtimit, ka probleme shëndetësore dhe për këtë ë...

Oda e Mjekëve reagon ndaj ShSKUK-së: Analfabetizëm funksional dhe mjerim menaxherial

Oda e Mjekëve të Kosovës (OMK) ka reaguar ndaj Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës në lidhje me rastin e logopedit i cili u arrestua nga ...

SHSKUK kërkon nga drejtori i Klinikës së Otorinolaringologjisë të merren masa ndaj logopedit nga Gjilani

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës (SHSKUK) njofton se pas publikimit të rastit të logopedit nga Gjilani, i cili po dyshohet për trajtim të pandërgjegjshë...

Prokuroria e Gjilanit kërkon paraburgim për mjekun dhe dy të dyshuarit për sulm ndaj tij

Prokuroria e Gjilanit ka kërkuar paraburgim për dy personat e dyshuar për lëndim trupor ndaj doktorit në Gjilan. Të njëjtën masë Prokuroria e ka ...