Postet nga: Lëndim

Lëndohet një minator në minierën e Trepçës

Një punëtor i Trepçës ka pësuar lëndime në horizontin e dhjetë të minierës.

Aksident në Pomozotin, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur rreth një orë më parë në Pomozotin të Fushë-Kosovës.

Dërgohet në QKUK një person pasi goditet me thikë, policia arreston sulmuesin

Pasditën e sotme në sheshin “Hasan Prishtina” në Vushtrri është raportuar dhe inicuar një rast i përleshjes dhe therrje me thikë.

U lëndua duke prerë lisin, vdes në QKUK

Një person ka vdekur në Pejë pasi i njëjti është lënduar aksidentalisht duke prerë një lis.

Malishevë, një punëtor lëndohet në vendin e punës

Një punëtor në fshatin Astrazub të Malishevës dyshohet se ka pësuar lëndime trupore gjatë ndërrimit të pjesëve në makineri në vendin e tij të ...

Grabitja e mbi 65 mijë eurove, rinisë gjykimi ndaj të akuzuarve

Grabitja e 65 mijë eurove, nis nga fillimi gjykimi ndaj të akuzuarve

Burri nga Prizreni lëndohet pas kontaktit me rrymën

Një burrë teksa ishte duke punuar në një shtyllë elektrike ka rënë në kontakt me elektricitetin dhe është lënduar.

Ferizaj, rrëzohet nga skelet teksa po punonte

Një person është rrëzuar nga skelet ku ishte duke punuar në fshatin Bibaj të Ferizajt.