Postet nga: Lëndim

Lëndohet një punëtor në Ferizaj

Një punëtor dje në Ferizaj ka pësuar lëndime trupore, pasi është rrëzuar nga skelat gjatë punës në një objekt ndërtimi.

Lëndohet një punëtor në Suharekë, dërgohet në QKUK për mjekim

Një punëtor nga Suhareka dje është lënduar në vendin e tij të punës.

Një i lënduar në aksidentin afër Mensës së Studentëve

Një aksident ka ndodhur në qendër të Prishtinës në afërsi të Mensës së Studentëve.

Një grua dyshohet se ka goditur me mjet të mprehtë një grua tjetër, në një qendër tregtare në Prishtinë

Një grua është arrestuar sot pasdite në Prishtinë, pasi dyshohet se ka sulmuar me mjet të mprehtë një grua tjetër, e cila ka mbetur e lënduar. Rasti ka ...

I riu i goditur me thikë në Prishtinë, në gjendje stabile shëndetësore

Gjendja shëndetësore e të riut të therur me thikë mesditën e sotme në Prishtinë, është stabile dhe jashtë rrezikut për jetën. Mjeku që është pë...

Rrëzohet nga biçikleta, dërgohet në QKUK

Një person është lënduar rëndë në Prizren përderisa ngiste biçikletën, njofton Policia e Kosovës.

Dërgohet në QKUK, pas rrahjës së rëndë

Një person ka pësuar lëndime të rënda pasi është përfshirë në një rrahje në Prishtinë.

(FOTO) Aksident trafiku në magjistralen Fushë Kosovë-Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën magjistrale Prishtinë- Fushë Kosovë.