Postet nga: Kupa e Kosovës

Prishtina mposht Drenicën në Skenderaj dhe kualifikohet në finale të Kupës së Kosovës

Prishtina është kualifikuar në finale të Kupës së Kosovës, pas fitores me rezultat  3-2, si mysafir ndaj Drenicës.

Ballkani në finale të Kupës së Kosovës

Ballkani është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës, pas barazimit 1-1, ndaj Feronikelit, në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales e cila u zhvillua në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, ...

Ballkani po e mposht Feronikelin në Drenas

Ballkani e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi 1-0, ndaj Feronikelit në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, në Drenas.

Ballkani – Feronikeli, mbyllet pa gola, finalisti i kupës përcaktohet në Drenas

Ka përfunduar ndeshja e parë e gjysmëfinales ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit, me rezultat 0-0, e cila është zhvilluar në Suharekë.

Ballkani – Feronikeli, përfundon pjesa e parë (FOTO)

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit, me rezultat 0-0, cila po luhet në Suharekë.

'Xhebrailat' e përkrahin Ballkanin nga jashtë stadiumit (FOTO)

Ndeshja Ballkani – Feronikeli, ka filluar prej orës 16:00, në Suharekë, pa praninë e tifozëve, e vlefshme për ndeshjen e parë të gjysmëfinales në Kupën e Kosovë...

Formacionet zyrtare: Ballkani – Feronikeli (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Ballkani – Feronikeli, që luhet në kuadër të ndeshjes së parë të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës.

Ballkani sot e pret Feronikelin në Suharekë

Ndeshja e dytë e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, do të luhet sot në Suharekë, mes Ballkanit dhe Feronikelit, prej orës 16:00.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!