Postet nga: Kryeprokurori i Ferizajt

Kryeprokurori Jashari tregon se çka do të ndodhë me ata që mbajnë armë pa leje

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, tha se ka kërkuar nga prokurorët në kolegjium se personat që kapen me armë patjetë...

Ku janë hetimet për drogën që erdhi nga Turqia në Kosovë, tregon Jashari

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, tha se mbetet shqetësuese përdorimi i drogës e sidomos nga adoleshentët në rajonin ...

Ku janë hetimet ndaj Dardan Krivaqës për vrasjen e 18-vjeçares në Ferizaj, tregon kryeprokurori

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka treguar se ku janë hetimet ndaj Dardan Krivaqës, të dyshuarit kryesor për vrasjen e 18...

Çka pa kryeprokurori në vendin e ngjarjes menjëherë pas vrasjes së Gazmend Hysenit në Ferizaj?

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka treguar detaje se si ndodhi vrasja e Gazmend Hysenit në Ferizaj.

LIVE - Intervistë me kryeprokurorin e Ferizajt, Shukri Jashari

Në emisionin e sontëm “Kallxo Përnime” do të transmetohet intervista ekskluzive me Shukri Jasharin, Kryeprokuror i Prokurorisë në Ferizaj.

Vdekja e gruas shtatzënë, mjeku i saj thotë se nuk ka pasur neglizhencë mjekësore

Gjatë ditës së sotme Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë nga Shtimja është ankuar duke thënë se gruaja e tij shtatzënë ka vdekur pasi ...

Jashari: Nuk kemi asgjë në lidhje me sinjalet e telefonave të dy policëve

Kryeprokurori i Prokurorisë në Ferizaj, Shukri Jashari ka folur për KALLXO.com në lidhje me raportimin e mediave për sinjalet e telefonave të kapur nga Posta dhe Telekomi ...