Postet nga: kriptovaluta

Memli Krasniqi me 200 mijë euro më pak vlerë në kriptovaluta nga viti i kaluar (DOKUMENT)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka deklaruar përsëri në Agjencinë Kundër Korrupsionit se posedon kriptovaluta, vlera momentale e të cilave kap shifrë...

Një në dhjetë familje të eurozonës ka investuar në kriptovaluta

Banka Qendrore Evropiane paralajmëron për rreziqet që paraqesin kriptovalutat për stabilitetin financiar.

Bastisen dy shtepi në Mitrovicë, Policia gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave

Policia e Mitrovicës ka realizuar bastisje në dy shtëpi me objekte përcjellëse në fshatin Gushavc ku janë gjetur 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave.

Skenderaj, Policia identifikon 120 aparate për prodhimin e kriptovalutave

Janë identifikuar 120 pajisje të cilat dyshohen se janë përdorur për prodhimin e kriptovalutave.

Sekuestrohen 30 pajisje për prodhimin e kriptovalutave në Shkabaj të Prishtinës

Policia e Kosovës ka realizuar një operacion bastisjeje me ç’ rast janë gjetur dhe sekuestruar katër riga me gjithsej 30 pajisje për prodhimin e kriptovalutave.

Policia jep detaje për aksionin e sotëm në Mitrovicën e Veriut - FOTO

Policia në Mitrovicën e Jugut ka zhvilluar një aksion për tre persona të dyshuar për rastin e ndodhur më datë 20 shkurt ku dyshohej për veprat ‘Shkaktim ...

Aksion i Policisë në Mitrovicën veriore

Në orët e hershme të mëngjesit një aksion policor ështe zhvilluar në zonën e Mitrovicës veriore.

A do të taksohen ndonjëherë kriptovalutat – disa shtete të ShBA-së kanë dhënë propozimet e tyre

Për kohën e kaluar, qeveria federale amerikane dhe disa shtete po eksplorojnë mundësinë e rregullimit të kriptomonedhës. Kjo e fundit po merr vëmendje të madhe ...