Postet nga: kriptovaluta

Podujevë, kapen pajisje për prodhimin e kriptomonedhave

Oficerët e Doganës së Kosovës me urdhër të organeve kompetente kanë bastisur një objekt banimi në Podujevë, ku kanë gjetur mallra ilegale të kontrbanduara.

I hakohet llogaria, i vidhen kriptovaluta në vlerë mbi 3 mijë dollarë

Një person ka raportuar se i është hakuar llogaria dhe nga llogaria e tij janë transferuar 2.53 etherium në një llogari tjetër.

Fushë Kosovë, një person raporton në polici se dikush ia vodhi kriptovalutat

Një person nga Fushë Kosova ka raportuar në polici se disa persona të panjohur ia kanë hakuar fjalëkalimin e tij për të kryer transaksione të parave virtuale.

Kriptovaluta po e bën një rikthim të madh

Ka qenë një vit absolutisht brutal për investitorët në bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.

Policia gjen drogë e aparate për prodhimin e kriptovalutave në Zveçan

Policia e Kosovës ka gjetur marihuanë dhe 10 rrënjë kanabisi gjatë bastisjes së një objekti në Zveçan.

Memli Krasniqi me 200 mijë euro më pak vlerë në kriptovaluta nga viti i kaluar (DOKUMENT)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka deklaruar përsëri në Agjencinë Kundër Korrupsionit se posedon kriptovaluta, vlera momentale e të cilave kap shifrë...

Një në dhjetë familje të eurozonës ka investuar në kriptovaluta

Banka Qendrore Evropiane paralajmëron për rreziqet që paraqesin kriptovalutat për stabilitetin financiar.

Bastisen dy shtepi në Mitrovicë, Policia gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave

Policia e Mitrovicës ka realizuar bastisje në dy shtëpi me objekte përcjellëse në fshatin Gushavc ku janë gjetur 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave.