Postet nga: grabitja ne suhareke

Të arrestuarit për grabitjen në Suharekë po hetohen edhe për tentim grabitjen në Ferizaj

Përveç për grabitjen e armatosur në Suharekë, Bujar Basha e pesë persona të tjerë, të arrestuar së fundmi, po hetohen edhe për një grabitje tjetër.

E kaluara kriminale e Korab Gashit, i kërkuari nga Policia për grabitjen në Suharekë

I dënuar më parë për vjedhje të rëndë që kishte kryer në një internet kafe në Prishtinë e në të cilën kishte edhe pronësi bashkë ...

Grabitja e armatosur në Suharekë - Policia kërkon ndihmë për gjetjen e të dyshuarit Korab Gashi

Policia e Kosovës po kërkon bashkëpunim nga qytetarët për gjetjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen e armatosur në Suharekë dhe plagosjen ...

Grabitja në Suharekë, Gjykata merr vendim për të arrestuarit

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaj për katër të dyshuarit në lidhje me grabitjen në Suharekë që ndodhi javën e ...

Çka deklaroi në Gjykatë i dyshuari Bujar Basha për rastin e grabitjes së argjendarisë në Suharekë

“Kjo ka të bëjë me të kalurën time për të cilën unë e kam vuajtur dënimin. E gjithë kjo (ndërlidhet) është si pasojë e ...

Dosja e Prokurorisë ndaj katër të dyshuarve për grabitje në Suharekë

Ka përfunduar seanca për caktimin e masës së sigurisë ndaj katër të dyshuarve për rastin e grabitjes që ka ndodhur në argjendarinë “Diakos” në Suharekë.

Detaje të reja për të arrestuarin – Historia e arratisjes nga Burgu i Dubravës

Të dhëna të reja ka mësuar KALLXO.com në lidhje me njërin nga të arrestuarit për grabitjen në një argjendarie në Suharekë.

VIDEO - Momenti kur dërgohen duarlidhur në gjykatë të dyshuarit për grabitjen e argjendarisë në Suharekë

Policia e Kosovës ka sjellë në Gjykatën Themelore në Prizren të arrestuarit në rastin e grabitjes në Suharekë.