Postet nga: Gjykata e Mitrovicës

Mitrovicë, Gjykata liron të akuzuarit për tentim vrasje të dy doganierëve dhe një polici

Gjykata e Mitrovicës ka liruar nga aktakuza Mentor Beqirin, Jahë Osmanin, Alban Osmanin dhe Arijanit Beqirin.

Të akuzuarit për tentim vrasje të doganierëve dhe policit dhanë fjalën përfundimtare, shpallja e aktgjykimit më 20 dhjetor

Të akuzuarit për tentim vrasjen e dy doganierëve dhe një polici të Kosovës kanë dhënë sot fjalët përfundimtare në Gjykatën e Mitrovicës.

Gjykimi për tentim-vrasjen e dy doganierëve dhe një polici, i dëmtuari rrëfen në hollësi ngjarjen

Në Gjykatën e Mitrovicës është mbajtur seanca gjyqësore ndaj katër të akuzuarve për vrasje në tentativë dhe pengim të personit zyrtar në kryerje të detyrë...

Vrasja në tentativë ndaj dy oficerëve doganorë dhe një polici, të dëmtuarit rrëfejnë se si ndodhi ngjarja

Në Gjykatën e Mitrovicës është mbajtur seanca gjyqësore ndaj katër të akuzuarve për vrasje në tentativë dhe pengim të personit zyrtar në kryerjen e detyrë...

Mitrovicë, lirohet nga akuza i pandehuri për shtytje në vetëvrasje të së fejuarës

Gjykata e Mitrovicës e ka liruar sot nga akuza të pandehurin L.Sh., i akuzuar për shtytje në vetëvrasje të B.Y.

Gjykata vendos për 28-vjeçarin nga Skenderaj që u kap me rreth 60 kg marihuanë

Gjykata e Mitrovicës i ka caktuar një muaj paraburgim të dyshuarit nga Skenderaj që u kap me rreth 60 kg marihuanë.

Lirohet me dorëzani Urosh Vukashinoviq, i dyshuar për sulm ndaj gazetarëve në veri

Urosh Vukashinoviqit, i dyshuar për sulm ndaj gazetarëve në veri të Kosovës, i cili gjendej në masën e paraburgimit prej një muaji, i është zëvendë...

E puthi dhe e përkëdheli në gjoks pasagjeren, taksisti dënohet me tetë muaj burgim me kusht

Gjykata e Mitrovicës e ka dënuar me tetë muaj burg me kusht një taksist, pasi që e ka gjetur fajtor për sulm seksual ndaj një pasagjereje.