Postet nga: Fushë Kosovë

Fushë Kosovë - Ushtron dhunë ndaj bashkëjetueses dhe arratiset

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur në Fushë Kosovë.

Arrestohen katër persona në Fushë Kosovë për përfshirje në rrahje

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona të dyshuar për përfshirë në një rrahje.

Fushë-Kosovë, qytetarët nuk përfillin masat ndaj COVID-19 (FOTO)

Qytetarë të shumtë janë parë sonte në rrugët e Fushë-Kosovës.

Fushë Kosova fillon vendosjen e kamerave të sigurisë në qytet

Kamera të sigurisë kanë filluar të vendosen nëpër rrugët e Fushë Kosovës.

Sulmi seksual në Fushë-Kosovë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari për rastin e sulmit seksual që ka ndodhur në Fushë-Kosovë.

Një gyp pëlcet në Fushë Kosovë, mbetet pa ujë një pjesë e saj

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka njoftuar se një zonë në Fushë Kosovë ka mbetur pa furnizim me ujë, për shkak të pëlcitjes së një gypi ...

Fushë Kosovë - Gruaja sulmohet seksualisht në hyrje të banesës

Një rast i sulmit seksual ndaj një gruaje ka ndodhur dje në Fushë Kosovë. Viktima siç njofton Policia derisa ishte duke hyrë në banesën e saj është sulmuar seksualisht ...

Rrahje mes dy personave të Fushë Kosovë

Dy persona janë arrestuar nga policia pasi  që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes vete.