Postet nga: Fushë Kosovë

Edhe një i infektuar me COVID-19 në Fushë Kosovë

Komunës së Fushë Kosovës sonte i është shtuar edhe një i infektuar me coronavirus.

Një i arrestuar në Fushë Kosovë për vjedhje të kabllove

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje ka arrestuar një person, pasi i njëjti ka vjedhur kabllo dhe sende të tjera me vlerë rreth 1300 euro.

Çerdhja publike në Fushë Kosovë nuk hapet, punëtorja dyshohet për coronavirus

Një punëtore e çerdhes publike “Gëzimi Ynë” në Fushë Kosovë po dyshohet se është me COVID-19.

Fushë Kosovë - 5 anëtarë të një familje me COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar dje se nga 173 mostra të testuara, 27 kanë rezultuar pozitiv me virusin coronavirus.

Fushë Kosovë - Ushtron dhunë ndaj bashkëjetueses dhe arratiset

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur në Fushë Kosovë.

Arrestohen katër persona në Fushë Kosovë për përfshirje në rrahje

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona të dyshuar për përfshirë në një rrahje.

Fushë-Kosovë, qytetarët nuk përfillin masat ndaj COVID-19 (FOTO)

Qytetarë të shumtë janë parë sonte në rrugët e Fushë-Kosovës.

Fushë Kosova fillon vendosjen e kamerave të sigurisë në qytet

Kamera të sigurisë kanë filluar të vendosen nëpër rrugët e Fushë Kosovës.