Postet nga: Fushë Kosovë

Fushë Kosovë, arrestohet i dyshuari për shpërndarje të videove me përmbajtjeje abuzive seksuale të fëmijëve

Policia dje ka arrestuar një person të dyshuar për veprën penale “Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”.

Arrestohet i dyshuari që tentoi ta dhunojë një grua në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se këtë të mërkurë pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar një burrë në Fushë Kosovë i cili kishte tentuar të ...

Fushë-Kosovë, nusja dyshohet se e rrahu vjehrrën

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje gjatë ditës së djeshme. Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Fushë-Kosovë, ku një ...

VIDEO - Ballafaqimi i qytetarëve në udhëkryqin me gropa në Fushë-Kosovë

Në njërin prej udhëkryqeve kryesore të Fushë-Kosovës kanë dalë në pah gropa të thella, të cilat janë duke e vështirësuar qarkullimin e veturave dhe ...

Arrestohen burrë e grua në Fushë Kosovë, ushtruan dhunë ndaj kunatës së tyre

Burrë e grua janë arrestuar me datën 15 shtator në Fushë Kosovë pasi në mënyrë të vazhdueshme kishin ushtruar dhunë ndaj kunatës së tyre.

Vdekje e dyshimtë në Fushë Kosovë

Një burrë ka vdekur në Fushë Kosovë gjatë ditës së djeshme.

Gjimnazi ‘Hivzi Sylejmani’ në Fushë-Kosovë ndërpret grevë, nga e hëna nis mësimin

Këshilli i Arsimtarëve në Gjimnazin "Hivzi Sulejmani" në Fushë-Kosovë sot ka vendosur që të hënën më 19 shtator të fillojë procesi mësimor i rregullt, duke ...

Kanosi një polic në Fushë Kosovë, arrestohet i dyshuari

Një zyrtar policor në Fushë Kosovë është kanosur gjatë ditës së djeshme nga një person, i cili më pas është arrestuar.