Postet nga: Flora Ahmeti

Trendi në TikTok, tre nxënës të shkollës në Gllogovc të Lipjanit dyshohet se lënduan veten me mjete të mprehta

Tre nxënës nën moshën 14-vjeçare të shkollës fillore të mesme të ulët “17 Shkurti” në fshatin Gllogovc të Komunës së Lipjanit, dyshohet se ...

Policia: Katër të plagosur në Lupç, 3 me armë zjarri e një me thikë

Katër persona kanë mbetur të plagosur në fshatin Lupç të Podujevës më 01.05.2024 rreth orës 16:00.

Aksident trafiku mes një automjeti dhe motoçiklete në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në mes një automjeti dhe motoçiklete në rrugën "Robert Doll" në Prishtinë.

Një person dyshohet se shkaktoi qëllimisht aksident në Prishtinë e më pas u vetaksidentua në Mazgit

Një person dyshohet se ka shkaktuar qëllimisht një aksident në Veternik e më pas është vetaksidentuar në Mazgit të Obiliqit.

Pesë të lënduar nga aksidenti në Çagllavicë, përfshihen tri automjete

Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën Prishtinë –Ferizaj, përkatësisht në Çagllavicë.

Prishtinë, vdes personi që u rrëzua në vendin e punës

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e plagëve të marra pas rrëzimit nga një lartësi në vendin e punës në Prishtinë.

Podujevë, të shtëna me armë në drejtim të një shtëpie

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 2:00 ka marrë informatën për të shtëna me armë në drejtim të një shtëpie në fshatin ...

Zjarr te Tregu i Gjelbër në Prishtinë

Një zjarr dyshohet se ka rënë te "Tregu i Gjelbër" në Prishtinë.