Postet nga: fero

“Fero” fotografohet me të dënuarin për rekrutim të luftëtarëve të ISIS-it

Feronit Shabani, i njohur si “Fero”,  është shndërruar në javët e fundit në subjekt diskutimesh pas njoftimit se ai ka vendosur t'i dedikohet islamit dhe të largohet nga ...

Gjykata merr vendim për Feron, dyshohet për dhunë në familje

Këngëtarit të zhanrit Hip Hop, Feronit Shabanit, i njohur si “Fero”, iu është caktuar masa e paraburgimit prej 1 muaji nga Gjykata, nën dyshimet se ka kryer veprë...

Fero arrestohet për dhunë në familje

Këngëtari i zhanrit Hip-Hop nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur si “Fero” është arrestuar gjatë ditës së djeshme nën dyshimet se ka kryer veprën penale ...

Po kërkohej nga Policia, arrestohet reperi Fero

Është arrestuar reperi Feronit Shabani i njohur në publik me nofkën "Fero".

Policia në kërkim të reperit Fero, dyshohet se ka shtënë me armë zjarri

Policia e Kosovës ka njoftuar se është në kërkim të një personi në Gjilan, i cili dyshohet se mbrëmë ka shtënë me armë zjarri.

Arrestohet reperi Fero, dyshohet se ka sulmuar fizikisht një person

Feronit Shabani, reperi i njohur me nofkën “Fero” është arrestuar sot nga Policia nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një person.

Gjykata e dënon reperin Fero

Feronit Shabani, reperi i njohur me nofkën “Fero” është dënuar për armëmbajtje pa leje.

Reperi ‘Fero’ dënohet për posedim droge

Gjykata e Lipjanit sot shpalli aktgjykimin ndaj Feronit Shabanit, reperit të njohur si Fero.