Postet nga: Edon Zhegrova

Video: Zhegrova dhe Kasami shënojnë për Baselin

Edon Zhegrova dhe Pajtim Kasami kanë shënuar për skuadrën e tyre Basel në kuadër të Ligës së Konferencës në ndeshjen që ekipi i tyre ë...

Paraqitja e futbollistëve shqiptarë në Evropë

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili luan për ekipin e Basel, arriti që të shënonte në ndeshjen e mbrëmshme në takimin që ...

VIDEO - Edon Zhegrova shënon gol në fitoren e Baselit ndaj Omonias

Baseli ka shënuar fitore me rezultat 3-1 ndaj Omonias në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Konferencës.

Edon Zhegrova flet pas raportimeve se është kacafytur me Aro Muriq

Edon Zhegrova, futbollist i përfaqësueses së Kosovës, ka reaguar për raportimet e disa mediave se gjoja ai ka pas probleme fizike me gardianin e përfaqë...

Zyrtare: Edon Zhegrova i bashkohet Baselit

Sulmuesi i Kosovës, Edon Zhegrova është bërë me skuadër të re.

Ylli i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, kthehet te Genku

Sulmuesi anësor kosovar, Edon Zhegrova, është kthyer te Genku në kampionatin belg, pas një sezon që huazimi te skuadra zviceriane Basel.

Lëndohet Edon Zhegrova

Sulmuesi anësor i Baselit, Edon Zhegrova, ka pësuar një lëndim në ligamentet e kyçit të këmbës së majtë.

Lëndohet Edon Zhegrova

Sulmuesi kosovar i Baselit, Edon Zhegrova, është lënduar gjatë stërvitjes së djeshme me skuadrën zvicerane.