Postet nga: e mitura

Obiliq, vajza e mitur raporton se është dhunuar nga një burrë i panjohur

Një rast i dhunimit është raportuar në Policinë e Kosovës.

Dhunohet e mitura në Viti, arrestohet i dyshuari

Një burrë nga Vitia është arrestuar pasi që i njëjti dyshohet se ka dhunuar një të mitur.

Prizren, e mitura raportoi se pati tentim për ta dhunuar kur po kthehej nga shkolla

Një e mitur nga Prizreni ka raportuar në Policinë e Kosovës së deri sa ishte duke u kthyer në shtëpi nga shkolla një person i panjohur ka tentuar ...

Kapet me një vajzë të mitur në veturë, arrestohet për dhunim seksual

Një person është arrestuar nga ana e Policisë së Kosovës. I dyshuari fillimisht është ndaluar nga ana e policisë dhe në momentin që është ndalur në makinën të ...

Ishte lajmëruar e zhdukur, adoleshentja gjendet duke bashkëjetuar me një burrë

Vajza e mitur, e paraqitur nga famijraët në Polici ditë më parë si e zhdukur, është gjetur duke bashkëjetuar me një burrë. Burri që bashkëjetonte me të ...

Prishtinë, vajza e mitur rrahet nga babai i saj

Një vajzë e mitur, dyshohet të jetë rrahur nga babai i saj. Policia e Kosovës njofton se ky rast i dhunës në familje ka ndodhur të premten në ...

E mitura sulmohet seksualisht, arrestohet një i dyshuar

 

Prokuroria deklarohet rreth dyshimeve për dhunimin e një të miture në Lipjan

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka deklaruar se në lidhje me raportimet për dhunimin e një vajze të mitur në Lipjan, e kanë ndaluar një person të dyshuar për ...