Postet nga: dhunim seksual

Një 12 vjeçare dyshohet se është dhunuar seksualisht në Ferizaj

Një vajzë e mitur, e moshës 12-vjeçare dyshohet se është dhunuar seksualisht në Ferizaj.

Dhunimi në Drenas dyshohet se i ndodhi një të miture nga një person madhor

Policia e Kosovës ka raportuar se dje gjatë ditës është arrestuar një person i dyshuar për veprën penale "Dhunim".

Prokuroria e Gjakovës: I dyshuari kishte krijuar lidhje dashurie me të miturën

Dy raste të dhunimit seksual ndaj dy të miturave dyshohet se ndodhën gjatë ditës së djeshme në Gjakovë.

Prokuroria në Gjakovë: E mitura u dërgua në parking, u godit me shuplakë dhe u dhunua

Prokuroria e Gjakovës ka kërkuar që të caktohet masa e paraburgimit në afat prej 30 ditësh ndaj të pandehurit E.N., i cili dyshohet se e ka dhunuar ...

Dy vajzat që dyshohet se janë dhunuar në Gjakovë janë të mitura

Dy raste të dhunimit seksual në Gjakovë janë raportuar dje në Policinë e Kosovës.

Ferizaj, gruaja raporton se është dhunuar seksualisht nga ish i fejuari i saj

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës së është dhunuar seksualisht nga ish i fejuari i saj.

Dy persona të maskuar e futën në veturë një grua dhe dyshohet se e dhunuan seksualisht, arrestohet një i dyshuar

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se dje, në orët e pasdites, dy persona të dyshuar të maskuar, me dhunë e kanë futur në veturën ...

Durrës, dyshohet se tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 50-vjeçare, arrestohet 65-vjeçari

Menjëherë pas marrjes së njoftimit se një shtetas kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 50-vjeçare dhe se në tokën në pronë...