Postet nga: e mitura

Prokuroria: Shumë shpejt do të ngritet aktakuza për skandalin e Drenasit

Në një prononcim për KALLXO.com, Ruhan Salihu, prokuror i rastit ndaj të dyshuarve për skandalin seksual me nxënësen nga Drenasi, ka deklaruar se Prokuroria i ...

Arsyet e lirimit nga paraburgimi të policit dhe profesorit, të dyshuar për skandalin seksual me nxënësen nga Drenasi

KALLXO.com dje ka raportuar se me kërkesën e Prokurorisë, Gjykata e Prishtinës ua ka ndryshuar masën e sigurisë dy të dyshuarve për keqpërdorim ...

Sulmohet seksualisht një vajzë e mitur në Prishtinë

Një sulm seksual ka ndodhur në Prishtinë dy ditë më parë.

Sulmohet seksualisht e mitura në Prizren

Një e mitur është sulmuar seksualisht dje në Prizren.

11-vjeçarja e sulmoi për vdekje foshnjën

Një vajzë 11- vjeçare po përballet me akuzën për abuzim ndaj fëmijëve pasi sulmoi një djalë 1-vjeçar që kishte nën kujdes.

Avokati: Gazmend Halili u arrestua pasi ngriti kallëzim penal ndaj prokurorit

Pas arrestimit të avokatit Gazmend Halili lidhur me dyshimet për keqpërdorim të detyrës zyrtare, dhe keqpërdorim seksual, ka reaguar mbrojtësi i tij, avokati Arbër ...

Mitrovicë - E mitura sulmohet nga qeni

Një e mitur në Mitrovicë është sulmuar para dy ditëve nga një qen.

Detaje, shqiptari 25-vjeçar dyshohet se keqpërdori seksualisht një vajzë rome nën 16 vjeçe

Një 25 vjeçar është arrestuar mbrëmë nga Policia në fshatin Breskovik të Pejës për keqpërdorim seksual të të miturës.