Postet nga: Dardan Sejdiu

Dardan Sejdiu jep dorëheqje nga strukturat e PSD-së

Pas shpalljes së rezultateve përfundimtare, kandidati i PSD-së, Dardan Sejdiu ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda strukturave të kësaj partie.

Dardan Sejdiu i PSD-së ka dyshime për koalicion LVV-LDK

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Dardan Sejdiu, ka thënë se janë duke u vërejtur dyshime për koalicionin për bashkëqeverisje ndërmjet LDK-së dhe ...

Dardan Sejdiu uron partinë që fitoi zgjedhjet

Zyrtari I Partisë Socialdemokrate, PSD, Dardan Sejdiu, ka thënë se e uron partinë që fiton zgjedhjet e sotme të parakohshme parlamentare, cila do qoftë ajo parti.

Dardan Sejdiu pas vendimit të Gjykatës: LDK e VV ia servuan Thaçit dialogun në duar

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PSD-së, Dardan Sejdiu, pas vendimit të Gjykatës për Ekipin Negociator ka thënë së kanë hyrë në delegacion ...

Të hyrat vjetore në familjen e Dardan Sejdiut

Deputeti Dardan Sejdiu ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit se të hyrat vjetore në familjen e tij janë 55 mijë e 584 euro.

PSD: Aksioni i sotëm i Policisë, i duhur por i vonuar

Shefi i grupit parlamentar të PSD-së, Dardan Sejdiu e ka quajtur aksionin e sotme të Policisë në veri të vendit si të vonuar.

Sejdiu: Kuvendi duhet të ndalë marrëveshjen me ‘Contour Global”

Deputeti i Kuvendit nga radhët e PSD-së, Dardan Sejdiu, ka thënë se Kuvendi duhet të ndalë marrëveshjen me “Contour Global”, pasi sipas tij, është vetëm shkatë...

Kryesia e Kuvendit vendos dy seanca në muajin janar

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, ka paralajmëruar se në janar do të mbahen dy seanca me datën 30 dhe 31.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!