Postet nga: dardan krivaça

Gjykata e Ferizajt urdhëron ekspertizë psikiatrike për Dardan Krivaçën

Gjykata Themelore e Ferizaj ka aprovuar kërkesën e avokatit të Dardan Krivaça, Admir Salihut që të akuzuarit për vrasjen e Marigona Osmanit, Dardan Krivaça t’...

Dëshmia e punëtorit të sigurimit për kamerat e sigurisë në ditën kur ishte vrarë Marigona Osmani

Dardan Krivaça dhe Arbër Sejdiu, të akuzuar nga Prokuroria për vrasjen e Marigona Osmanit, sot në Gjykatën e Ferizajt janë përballur me deklaratën e ...

Caktohet seanca e radhës ndaj të akuzuarve për vrasjen e Marigona Osmanit

 

Dëshmon në Gjykatë doktori që kishte pranuar trupin e vdekur të Marigona Osmanit

Mjeku Burim Maloku ka dëshmuar në gjykimin ndaj Dardan Krivaçës dhe Arbët Sejdiut, që akuzohen se kanë vrarë 18-vjeçaren Marigona Osmani në gusht të vitit te ...

Djali i dajës se Dardan Krivaçes jep dëshmi para gjykatës

Endrit Puka, djali i dajës së Dardan Krivaçes, doli sot para gjykatës për të dhënë versionin e tij lidhur me ngjarjen tragjike.

Nis gjykimi i Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut për vrasjen e Marigona Osmanit, dëshmojnë prindërit e 18-vjeçares

Në Gjykatën e Ferizajt ka nisur zyrtarisht gjykimi i Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut, të cilët po akuzohen për vrasjen mizore të 18-vjeçares, Marigona ...

Prokurori Avdiu: Ngjarja makabër që tronditi opinionin do të vërtetohet

Prokurori Valdet Avdiu para gjykatës tha se ngjarja makabër që ka tronditur opinionin publik në rastin e  vrasjes së Marigona Osmanit do të vërtetohet me provat e ...

Dardan Krivaça e Arbër Sejdiu nuk e pranojnë akuzën për vrasjen mizore të Marigona Osmanit

Dardan Krivaça e Arbër Sejdiu nuk e kanë pranuar akuzën e prokurorisë që iu vihet në barrë për vrasjen e Marigona Osmanit.