Postet nga: Bastisje

FBI e bastis pronën e ish-presidentit Trump në Florida

Prona e ish-presidenti Donald Trump, Mar-a-Lago, është bastisur të hënën, shkruan sot Reuters, duke shtuar se agjentët e FBI-së kanë pasur qasje në kasafortën e Trump, ...

Bastisen dy shtepi në Mitrovicë, Policia gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave

Policia e Mitrovicës ka realizuar bastisje në dy shtëpi me objekte përcjellëse në fshatin Gushavc ku janë gjetur 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave.

Bastiset shtëpia e një të arrestuari nën dyshimet për posedim narkotikësh e armëmbajtje pa leje

Një burrë në Prishtinë është arrestuar pasi gjatë një kontrolli atij i janë gjetur 0.7 gram të substancës narkotike marihuanë, para të gatshme dhe një thikë.

Policia bastis një shtëpi në Pogragjë të Gjilanit, gjen drogë dhe municion

Policia e Kosovës njofton se sot rreth orës 13:00, hetuesit e antidrogës kanë kryer një bastisje në fshatin Pogragjë të Gjilanit, ku kanë arrestuar një të dyshuar pë...

Arrestohen edhe dy persona dhe bastisen shtatë lokacione në aksionin ‘Brezovica’

Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të dyshuar në aksionin “Brezovica”.

Obiliq - I dyshuari për drogë kapet me arsenal luftarak - FOTO

Një person është arrestuar sot nga ana e Policisë së Kosovës në Obiliq.

I arrestuari sot për vjedhje të rënda ishte arratisur ditë më parë

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka arrestuar një të dyshuar që po kërkohej për disa raste të vjedhjeve të rënda.

VIDEO - Aksioni i Specialëve kundër të dyshuarve për ryshfet me ndërtimet në Brezovicë

Kallxo.com ju sjellë pamje ekskluzive nga aksioni i Njësive Speciale mëngjesin e sotëm në Shtërpcë.