Postet nga: autobusi

VIDEO - Pritoreve të Shpend Ahmetit u hynë uji

Jo rrallë na ka ndodhur që të strehohemi në pritore të autobusëve urban nëse na ka zënë shiu në rrugë. Kjo pasi pritoret ishin shpesh pikat më ...

Autobusi i nisur nga Italia për në Kosovë ndalohet në Kroaci

Është ndaluar në Kroaci autobusi me kosovarë që jetojnë në Itali i nisur nga Verona.

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, autobusi del nga rruga

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lluzhanë.

Të paktën 31 pasagjerë kanë vdekur në një autobus të aksidentuar në Kongo

Të paktën 31 njerëz kanë mbetur të vdekur pasi një autobus pasagjerësh u largua nga rruga dhe shpërtheu në flakë në Republikën Demokratike të Kongos, tha ...

Aksidentohet një autobus, 23 të vdekur

Të paktën 23 njerëz kanë humbur jetën pasi një autobus u përplas në një shkëmb dhe ra në një greminë në Perunë juglindore.

Aksident i rëndë në Kurshumli, digjet një autobus, vdesin katër persona

Në rrugën kryesore Prishtinë-Nish afër fshatit Kurshumli sot ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni. Sipas mediave serbe, katër njerëz kanë vdekur në kë...

Fotografi e autobusit të djegur në Prizren

Autobusi i linjës Dragash- Prizren- Beograd është djegur para rreth dy orëve.

Digjet autobusi i linjës Prizren- Zhur- Beograd

Autobusi i linjës Dragash- Prizren- Beograd është djegur para rreth një ore.