Postet nga: arrestimi i policit

VIDEO: Arrestimi i zyrtarit policor për bixhoz

Në emisionin “Kallxo Pernime” po transmetohen pamjet e arrestimit të një zyrtari policor në Gjilan, i cili dyshohet për organizim të lojërave të fatit dhe bixhozit të jashtë...

Arrestimi i policit për organizim të lojërave të fatit dhe dështimet e Ministrisë së Infrastrukturës - LIVE

Sonte në emisionin “Kallxo Pernime” mund të ndiqni pamjet nga arrestimi i një zyrtari policor në Gjilan, i cili dyshohet për organizim të lojërave të fatit dhe bixhozit.

Arrestimi i policit u bë nën dyshimin se u konfliktua pasi ankuesi i kishte ngacmuar gruan

Një zyrtar policor gjatë ditës së sotme është arrestuar nën dyshimin për keqtrajtim gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare.

Arrestohet një polic për keqtrajtim të një personi

Një zyrtar policor i Njësisë së Reagimit të Shpejtë nga Drejtoria Rajonale e Prishtinës është arrestuar dhe është dërguar në ndalim.

Arrestohet dhe suspendohet polici i dyshuar për shantazh, kanosje e ngacmim

Hetuesit e Inspektoratit Policor të Kosovës kanë arrestuar një zyrtar policor të dyshuar për tre vepra penale.

IPK jep detaje për arrestimit e zyrtarit policor dhe atij korrektues

Inspektorati Policor i Kosovës ka dhënë detaje për arrestimit e tre të dyshuarve, ku dy nga ta janë zyrtarë shtetëror.

Cilat masa të fshehta u përdorën në arrestimin e policit nga Gjakova që organizonte lojëra të fatit

Sonte emisioni “Drejtësia në Kosovë” transmetoi ekskluzivisht arrestimin e një zyrtari policor, i cili ishte përfshirë në organizim të lojërave ilegale të fatit në Komunën e ...

Pamje: Polici në rrjetin e kazinove të Gjakovës

Në emisionin e sotëm në “Drejtësia në Kosovë” do të shfaqen pamjet ekskluzive të arrestimit të një zyrtarit policor në Komunën e Gjakovës.