Postet nga: arrestimi i policit

Konfirmohet arrestimi i 8 doganierëve dhe një zyrtari policor

Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar 9 zyrtarë shtetërore, duke përfshirë 8 zyrtarë të Doganës së Kosovës dhe një zyrtar policor.

Polici i arrestuar nën dyshimin për fajde suspendohet dhe dërgohet në ndalim

Zyrtari policor L.B. është arrestuar gjatë ditës së sotme nën dyshimin për fajde, detyrim dhe organizim të skemave piramidale.

Dosja- Polici dyshohet se kërkoi 50 euro ryshfet për të ia kthyer dokumentet kompanisë së autobusëve

Në fund të javës së kaluar, Inspektorati Policor i Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një zyrtar policor me inicialet S.Sh., nën dyshimin për marrje ...

Si i shpëtoi dënimit dhe aktakuzës polici e më pas sërish u arrestua për veprën e njëjtë penale?

Një zyrtar policor brenda më pak se një viti ishte arrestuar dy herë nga Inspektorati Policor i Kosovës nën dyshimin se ka ngacmuar një grua, shtetase e Shqipë...

Dosja: Polici nga Lipjani ngacmonte vajzën në 'Kafen e Muzikës

Në regjistrat policorë figurojnë dosje të shumta të personave të cilët dyshohen për kryerje të veprave të ndryshme penale.

Arrestohet e suspendohet një polic i Kosovës, dyshohet se mori pjesë në një vjedhje të rëndë

Inspektorati Policor i Kosovës ka arrestuar një zyrtar policor nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale - vjedhje e rëndë në bashkëkryerje.

Sarandë, arrestohet polici, dyshohet për prodhim e shitje narkotikësh

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin e policisë L.M., 38-vjeç, me detyrë oficer i Patrullës së Përgjithshme, ...

Momenti i arrestimit të policit për marrje ryshfeti - VIDEO

Javë më parë një zyrtar policor është arrestuar nën dyshimin se ka marrë ryshfet nga një qytetar.