Postet nga: arrestimi i policit

Thellohet skandali në Krimet Ekonomike, arrestohet hetuesi i dytë

Edhe një hetues tjetër i Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës është arrestuar sonte nga Inspektorati Policor i Kosovës.

Polici i Kosovës arrestohet duke marrë 1,450 euro ryshfet

Një hetues i lartë i Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës është arrestuar sonte nën dyshimet për marrje ryshfeti.

Inspektorati Policor arreston 2 persona, njëri prej tyre polic

Inspektorati Policor i Kosovës ka konfirmuar një informacion të publikuar nga KALLXO.com për arrestimin e një hetuesi të lartë të Policisë së Kosovës.

Paraburgim për policin që dyshohet se mori ryshfet 12.500 euro

Gjykata e Mitrovicës ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj D.K., punonjës në Policinë e Kosovës nën dyshimin se ka kryer dy ...

Arrestohet një polic i Mitrovicës së Veriut, IPK jep detaje

Një zyrtar policor inicialet e të cilit janë D. K., i cili punonte në Drejtorinë e Mitrovicës së Veriut, është arrestuar gjatë ditës së sotme nga Inspektorati Policor ...

Polici dyshohet se me furgon kontrabandoi mall nga Serbia në Kosovë

Inspektorati Policor i Kosovës ka treguar veprimet e ndërmarra në rastin e arrestimit të zyrtarit policor të Gjilanit për kontrabandë me mallra.

Pamje ekskluzive - Momenti i arrestimit të policit në veri

Aksioni i sotëm në veri të Mitrovicës i Inspektoratit të Policisë së Kosovës, me urdhër të Prokurorisë Speciale ka përfunduar me arrestimin e tre zyrtarë...

Gjykatësi e polici i arrestuar dalin para gjykatës, seanca po mbahet e mbylllur

Seanca dëgjimore ndaj gjyqtarit dhe policit nga Skenderaj të arrestuar natën e mbrëmshme nga Policia e Kosovës, është duke u mbajtur me dyer të mbyllura.