Raportoni Korrupsionin!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
FLM!

RAPORTI JUAJ
ESHTE DERGUAR

Drogë në Kufirin Kosovë- Serbi

Në emisionin e fundit të "Drejtësia në Kosovë" u shfaq aksioni policor i datës 11 shkurt të këtij viti ku...

26 Shkurt 2017 - 9:36 pm

Kërkim i avancuar

Kqyre

Jeta në Kosovë

 

Kontabiliteti i Fshehtë i Partive Politike

Në emisionin e mbrëmshëm të “Jeta në Kosovë” u debatua për raportet financiare të subjekteve politike, donacionet për subjektet politike,...

 

Rrëfimi i Gjina Zeqirit nga Arratia

Të premten në emisionin u transmetua rrëfimi ekskluziv i doktoreshës në arrati, Gjina Zeqiri.

Drejtësia në Kosovë

FSK
 

Demonstrimi i Forcës

Të premten nga ora 22 e 20 “Drejtësia në Kosovë” shfaq emisionin festiv për ditën e pavarësisë së Kosovës.

krime lufte
 

Akuza Ndaj ish Ushtarit të UÇK-së

Të premten, emisioni “Drejtësia në Kosovë” solli hulumtimin për akuzat ndaj një ish ushtari të UÇK-së për privimin nga liria...

mito në gjykatë mito ne gjykate
 

Mito në Gjykatën e Deçanit 2

Në edicionin e fundit, emisioni “Drejtësia në Kosovë” transmetoi pjesën e dytë të hulumtimit për korrupsionin në gjykatën e Deçanit.

mito në gjykatë mito
 

Mito nga Djali i Gjykatëses

Në edicionin e së premtes, emisioni “Drejtësia në Kosovë” transmetoi hulumtimin për  negociatat për blerjen e një vendimi gjyqësor në...

 

I Dënuari Për Terrorizëm Flet nga Qelia e Burgut

Emisioni “Drejtësia në Kosovë” solli intervistën ekskluzive me të dënuarin për terrorizëm, Slobodan Gavriq.

Kallxo 360

Seminari Ushtrimet në piano
 

Pianistët Mësojnë si t’i Tejkalojnë Lëndimet

Në një seminar që po mbahet në Shkollën “Prenk Jakova” pianistët po mësojnë se si të performojnë edhe nësë kanë...

Kallxo 360
 

KALLXO 360: Liqeni i Karagaçit në Akull

KALLXO.com ka xhiruar atmosferën dimërore në parkun e Karagaçit në Pejë dhe liqenin e mbuluar në akull brenda këtij parku...

Kallxo 360
 

KALLXO 360: Presion me Piktura për Lirimin e Haradinajt

KALLXO.COM ka xhiruar ekspozitën “#MeRamushin” të organizuar nga AAK me kamerën e teknologjisë më të lartë 360 shkallë.

Kallxo 360
 

KALLXO 360: Koncerti i Studentëve të  Pianos

KALLXO.com ka xhiruar koncertin e studentëve të pianos, të klasës së profesoreshës Valbona Petrovci, me kamerën e teknologjisë më të...

Kallxo 360
 

KALLXO 360: Bora në të Katër Anët

KALLXO.com ka xhiruar ambientin në Prishtinë- brenda në qytet dhe në parkun e Gërmisë- me kamerën e teknologjisë më të...

Kallxo 360
 

KALLXO 360: Panairi Dimëror në Prishtinë

KALLXO.com e ka xhiruar hapjen e Panairit Dimëror në Prishtinë me kamerën e teknologjisë më të lartë 360 shkallë.

Kallxo 360
 

KALLXO 360: Kthimi i Familjeve Rome e Egjiptiane në Pejë

KALLXO.com ka xhiruar pamje të ambienteve të shtëpive të reja të ndërtuara për romët dhe egjiptianët e kthyer në Brestovik...

Kallxo 360
 

KALLXO 360: Ministrja Injoron Deputetët në Komision

KALLXO.com e ka xhiruar me kamerën e teknologjisë më të lartë 360 shkallë mbledhjen e sotme të Komisionit parlamentar për...

Video

by Kallxo
NA NDIQNI