Postet nga: Vrasja te QPS

Gjykata vendos ndaj 36-vjeçarit, të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Gjykata e Ferizajt ka vendosur masën e paraburgimit prej 30 ditësh ndaj 36-vjeçarit Valon Aliu, i dyshuar për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait ...

Dosja e prokurorisë: Vrasja e 21-vjeçares ndodhi brenda zyrës së punëtores sociale

Për t’u marrë vesh në lidhje me fëmijën 1-vjeçar, ishin bërë bashkë në Qendrën për Punë Sociale, Valon Aliu dhe tashmë e ...

Çka deklaroi në gjykatë i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj? (VIDEO)

Në seancën për caktimin e masës së sigurisë në rastin e vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj në objetin e Qendrës ...

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, i dyshuari e kishte blerë armën nga një klient i tij

I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e e vëllait të saj 15-vjeçar në objektin e Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, 36-vjeç...

Sillet në gjykatë i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj (VIDEO)

Me pranga, i shoqëruar nga dy zyrtarë policorë, Valon Aliu, i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e 15-vjeçarit te objekti i Qendrës pë...

Caktohet seanca për caktimin e masës së sigurisë ndaj të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Seanca për caktimin e masës së sigurisë në Gjykatën e Ferizajt ndaj të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj 15...

Vrasja në Ferizaj, Sveçla: Do të kujdesem për zbardhjen e të gjitha rrethanave dhe përgjegjësinë e secilit zyrtar

Ministri i Punëve të Brendshme i Kosovës, Xhelal Sveçla, teksa është shprehur se është i tronditur nga vrasja e 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të ...

Rrjeti i Grave të Kosovës për vrasjen në Ferizaj: Ishin takuar për të vendosur mbi kujdestarinë e fëmijës së tyre

Pas vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, ka reaguar edhe Rrjeti i ...