Postet nga: Vjedhje e Rëndë

VIDEO - Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e një të dyshuari për vjedhje të rëndë

Policia e Kosovës është vënë në kërkim të një të dyshuarit për një vjedhje të rëndë që ndodhi në dhjetor të vitit të kaluar në ...

Arrestohet i dyshuari për 18 vjedhje të rënda në Malishevë, prokurori i rastit jep detaje

Një aksion i përbashkët i Policisë së Kosovës me Prokurorinë e Shtetit ka rezultuar me arrestimin e një personi që dyshohet për të paktën 18 raste ...

Ditë më parë një grua raportoi se iu vodh çanta me stoli e para, policia arrestoi dje një të dyshuar

Një person është arrestuar nën dyshimet se i njëjti ka kryer veprën penale të vjedhjes së rëndë. 

Dyshohen se dëmtuan e vodhën dy objekte arsimore, arrestohen dy persona në Rahovec

Dy persona, njëri nga ta i mitur, janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në Rahovec nën dyshimin se kanë kryer veprat penale asgjësim apo dëmtim ...

Vodhën bakër në vlerë 400 euro, dëmtuan makineri 24 mijë 

Një vjedhje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në "Rrugën 7-Shtatori" në Fushë Kosovës mëngjesin e djeshëm.

Vjedhje në Vushtrri, gruaja thotë se iu grabitën 200 euro në vendin e punës

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë pranuar një ankesë nga një grua e cila ka thënë se në mëngjesin e djeshëm ka ndodhur një vjedhje ...

Armë, para e ari u vodhën në një shtëpi në Vushtrri, policia po heton rastin

Të mërkurën një person ka raportuar se nga persona të panjohur është thyer shtëpia e tij dhe nga aty janë vjedhur: një armë me 30 fishekë, një sprej, ...

I dënuar me dy vjet burg për vjedhje të rëndë, arrestohet 36-vjeçari në Ferizaj

Policia e Kosovës ka arrestuar një 36-vjeçar në Ferizaj, i cili është i dënuar me dy vjet burg. I njëjti po kërkohej në bazë të ...