Postet nga: vdekjet

Maqedonia e Veriut regjistron 50 viktima nga koronavirusi

Maqedonia e Veriut të premten ka regjistruar 50 viktima me koronavurusin e ri, që shkakton sëmundjen COVID-19. Ky është numri më i lartë i viktimave që ka regjistruar brenda një ...

10 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve janë raportuar 10 raste të vdekjes me SARS CoV-2 pozitiv.

COVID-19 Rezultatet

Tetë raste të vdekjes nga COVID-19 në Kosovë për 24 orë

Tetë persona kanë vdekur nga COVID-19 në Kosovë në 24 orët e fundit.

Tre viktima në Egje, Turqia akuza Greqisë: Refugjatët u lidhën, u rrahën dhe u hodhën në det (VIDEO)

Roja bregdetare turke ka publikuar pamje teksa duket duke shpëtuar tre emigrantë, ndërsa akuzon rojet bregdetare greke për prangosjen e 7 emigrantëve dhe hedhjen e tyre në ...

9 persona vdesin nga COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se brenda 24 orëve janë raportuar 9 raste të vdekjes me SARS CoV-2 pozitiv.

Tre të vdekur nga coronavirusi në 24 orët e fundit në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se brenda 24 orëve janë raportuar 3 raste të vdekjes me SARS CoV-2 pozitiv.

Vdesin 3 persona nga COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë vdekur 3 persona të infektuar me COVID-19.

Kosovë, gjashtë të prekur me COVID-19 vdesin brenda 24 orëve

Gjashtë persona kanë vdekur si pasojë e infeksionit gjatë 24 orëve të fundit në vend.