Postet nga: thikë

I riu i goditur me thikë në Prishtinë, në gjendje stabile shëndetësore

Gjendja shëndetësore e të riut të therur me thikë mesditën e sotme në Prishtinë, është stabile dhe jashtë rrezikut për jetën. Mjeku që është pë...

Japoni: Një burrë plagos 17 persona në metro

Një 24-vjeçar, i veshur si karakteri Joker i filmit Batman, ka sulmuar me thikë pasagjerët në një linjë të metrosë në Tokio, të dielën mbrëma.

Theret me thikë një kaçanikas, gjendja e tij shëndetësore e rëndë

Një qytetar nga Kaçaniku është goditur me thikë nga një person, dhe ka pësuar këndime të rënda. Policia e Kosovës, njofton se i dyshuari është ...

Tenton të arratiset nga Policia, i gjinden armë të ftohta

Është arrestuar një person në Lipjan mbrëmjen e së hënës për armëmbajtje pa leje, thuhet në raportin policor.

Prishtinë, Policia konfiskon armë, thikë dhe një veturë

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme në Prishtinë pasi që gjatë kontrollës, në veturën e të dyshuarit janë gjetur një ...

Grabitje në Pejë

Një person ka njoftuar se katër persona të dyshuar kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe nën kërcënimin e thikës i kanë grabitur para ...

Prishtinasi sulmon me thikë motrën dhe vëllain

Një djalë ka sulmuar me thikë vëllain dhe motrën.

Sulmuan njëri-tjetrin, nga një muaj paraburgim për të dy

Sot është caktuar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej një muaji, ndaj të pandehurve F.A dhe B.M., për shkak të dyshimit të bazuar se kanë kryer ...