Postet nga: te vdekur

Katër të vdekur pas një sulmi në Izrael

Dy persona të armatosur që dyshohet se janë arabë kanë vrarë dy të tjerë në Izrael, raporton Reuters.

16 raste pozitive me COVID-19, asnjë i vdekur

Ministria e Shëndetësisë në raportin ditor ka bërë të ditur se brenda 24 orëve në nivel vendi, 16 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, nga 2 mijë e 146 testime ...

Maqedonia e Veriut regjistron 10 viktima dhe 511 të infektuar me koronavirus

Maqedonia e Veriut ka regjistruar të martën dhjetë viktima me koronavirus.

36 të vdekur në 24 orët e fundit nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut si pasojë e infektimit nga COVID-19 e kanë humbur jetën 36 pacientë.

Pesë të vdekur me COVID-19 brenda 24 orëve

Pesë persona të prekur me COVID-19, kanë vdekur në Kosovë brenda 24 orëve të fundit. Ndryshe, sot, është shënuar numri i madh i të infektuarve me COVID-19 që nga ...

Shuhet e gjithë familja në aksident, humbën jetën nëna, babai dhe dy vajzat e mitura

Eduard Gushi, emigrant prej 2 vitesh në Eduard Gushi, u kthye në shtëpi bashkë me familjen e tij, bashkëshorten Silvanën dhe dy vajzat 14 dhe 9 vjeç, Anastasia dhe Eva.

Mbi 300,000 persona të vdekur me koronavirus në Indi

Numri i personave të vdekur me koronavirus në Indi, ka kaluar shifrën 300,000.

Shpërthen vullkani në Kongo, 15 persona humbin jetën, mijëra persona të evakuuar

Shpërthimi i vullkanit në malin Nyiragongo në Republikën Demokratike Lindore të Kongos vrau të paktën 15 persona dhe detyroi mijëra të tjerë të evakuoheshin nga shtëpitë.