Postet nga: sekuestrim arme

Viti, dyshohet se një burrë u vetplagos me pushkë ajrore në garazhin e shtëpisë së tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është vetplagosur me një pushkë ajrore në garazhin e shtëpisë së tij në Viti.

Policia në Prishtinë brenda një jave sekuestroi 11 armë dhe shqiptoi mbi 4,400 gjoba trafiku

Policia e rajonit të Prishtinës gjatë javës së kaluar ka shqiptuar 4,438 gjoba për kundërvajtje të ndryshme, për sa kohë që ka realizuar edhe 226 urdhëresa ...

E ekspozoi pistoletën në rrjete sociale, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka intervistuar një burrë nga fshati Baicë, i komunës së Gllogocit, pasi ka ekspozuar një pistoletë në rrjete sociale.

Policia sekuestron armën dhe disa fishekë nga një person në hapësira të QKUK-së

Policia ka sekuestruar një revole dhe shtatë fishekë gjatë kontrollit të një personi në hapësirat e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Prishtinë, sekuestrohet një revole dhe municion gjatë kontrollit të një veture

Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës gjatë një kontrolli në një makinë ka sekuestruar një revole dhe municion.

Hajvali, gjuan me armë në aheng, policia sekuestron dy armë

Sot rreth orës 00:10 është raportuar për gjuajtje me armë zjarri në fshatin Hajvali të Prishtinës.

14 armë zyrtare të policëve sekuestrohen pas ngjarjes së rëndë në Zllatar

14 armë të zyrtarëve policorë janë sekuestruar pas ngjarjes së rëndë e cila ndodhi mbrëmjen e kaluar në fshatin Zllatar të Komunës së Prishtinës.

Prishtinë, arrestohet i kërkuari për vrasje në tentativë

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 15:00 është arrestuar një person i dyshuar, i cili ishte në kërkim për rastin vrasje e mbetur në ...